Metal Force: Çok Oyunculu Tank Atış Oyunu

Ücretsiz strateji oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut114.4 MB
  • Sürüm1.0
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciExtreme Developers
Savaş oyunları favorininiz ise bu oyun tam sizlik. Ülkenizi mükemmel tanklarla savunun. Hemen indirin ve oynamaya başlayın.

Her oyunun sloganı olmaz belki ama bu oyunun mükemmel bir sloganı var, sür ve öldür. Arkadaşlarını davet ederek oynayabileceğin bu oyunun tamamı ücretsiz olarak sizlere sunuluyor.

Ülkeni savunmalısın değil mi, onurunu korumak en baştaki görevlerinden biri. o halde ülken için savaşmaya başla.

Dünyanın her yerindeki oyuncularla iletişim kurarak oynayabilirsin bu oyunu.

Bu oyunda senin aracın var hatta tankın da var. Her tank birbirinden farklı taktikler barındırıyor ve savaş stilleri de farklı. Mesela hafif tankınla vur kaç yapman çok kolay olacaktır. ya da saldırı varsa ülkene karşı en ağır en zırhlı tankını seç ve hasar almaktan kendini koru.

Yeni tankların kilidini açabilir ve stratejik hedeflerine uygun olarak yükseltebilirsin. Dünyanın dört bir tarafında savaş meydanları var seni bekliyorlar.

Bu oyunu 3D ile oynamanın tadını çıkar.

Liderlik sıralamasında en başta olmak tamamen sizin elinizde. Tüm ödülleri kazanarak başarılarınızı Facebook'ta arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Hayatınıza hareket katma vakti geldi. Kendi savaşınızı başlatarak çok eğleneceksiniz. Dikkat: oyunu oynayabilmek için devamlı internet bağlantısına ihtiyacınız olabilir.

Metal Force: Çok Oyunculu Tank Atış Oyunu indir